गायिका अर्चना स्याङतानको सुमधुर स्वरमा सजिएको दुईतिर माया सार्वजनिक

ललितपुर । प्रेमी प्रेमिका बीचको दोहोरो कथालाई विषय वस्तु बनाइएको लोकदोहोरी गीत दुईतिर माया हालै सार्बजनिक भएको छ ।

विष्णु आलेको प्रस्तुतिमा गायक जनक लामा, विष्णु आले र गायिका अर्चना स्याङतानको सुमधुर स्वरमा सजिएको दुईतिर माया एल्बमलाई न्युज किरण डटकम टिभी एन्ड अनलाइन न्युजमार्फत डिजिटल (युट्युब )बजारमा ल्याइएको हो ।

विष्णु आलेको शव्द, दिपक सागर तिवारीको लय र विष्णु तामाङको‌ एरेन्जमा बनेको उक्त दोहोरी गीत शंकरा रेकर्डिङ स्टुडियोमा रेकर्ड गरिएको हो ।मोडल तथा भिडियो निर्देशक शिशिर बुढाथोकीले निर्देशन गरेको दुई तिर मायालाई स्पेसल दर्शकले मन पराइ रहेका छन् । ०६२ सालमा कसम खानेले एल्बमा ल्याएका विष्णु आले पेशाले मावि नेपाली शिक्षक हुन् ।नेपाल पत्रकार महासंघ ललितपुरका कार्य समिति सदस्य समेत रहेका उनी अहिले, शिक्षक, पत्रकार हुँदै लोक सांगितिक क्षेत्रमा पाइलो चाल्दै छन् ।

गीतको मोडलमा राजकुमार विश्वकर्मा,सजिना तामाङ, टेक बहादुर तामाङ् र सरस्वती तामाङ रहेका छन् ।

यस्तो छ भिडियो:-