शुभ-कामना स्कूलले राख्यो आफ्नो वार्षिक सपथ ग्रहण

शुभ-कामना स्कूलले आफ्नो वार्षिक सपथ ग्रहण समारोह मनाएको छ । शुक्रबार विद्यालय प्राङ्गणमा भएको सो कार्यक्रम भएको हो ।कार्यक्रमको उद्घाटन विद्यालयका प्रधानाध्यापक राजेन्द्र प्रसाद उप्रेतीले गर्नुभएको थियो । उदघाटनसँगै नेतृत्व र जिम्मेवारीको महत्व माथि प्रकाश पार्दै प्रधानाध्यापक उप्रेतीले भन्नुभयो ‘नेतृत्व भनेको एउटा उदाहरण स्थापित गर्नु र हाम्रो विद्यालयको मूल्यमान्यतालाई कायम राख्नु हो । ”
स्कुल क्याप्टेन र उप क्याप्टेनको कक्षगत विद्यार्थीले सपथ लिएका छन् । उनीहरुले”हामी थप समावेशी र सहयोगी विद्यालय वातावरण सिर्जना गर्ने लक्ष्य राख्छौं। “।
विभिन्न सदनहरुका क्याप्टेन तथा उप क्याप्टेनहरुले पनि सपथ ग्रहन गरेका थिए । विद्यालयको प्रत्येक अतिरिक्त क्रियाकलापहरू चुस्त रुपमा अघि बढाउने वाचा गर्दै नृत्य क्लबद्वारा सांस्कृतिक प्रदर्शनहरुले उपस्थित अतिथि तथा अभिभावकजनहरुलाई मनोरञ्जन दिन सफल भए ।
अतिथि मनोज उप्रेतीले भावी नेताहरूलाई पालनपोषण गर्ने विद्यालयको समर्पणको प्रशंसा गरे। “यी युवा नेताहरूले निस्सन्देह शुभ-कामना विद्यालयको उत्कृष्टताको विरासतलाई अगाडि बढाउनेछन् । ” उनले भने।
राष्ट्रिय गान र फोटो सेसनका साथ समारोहको समापन नवनिर्वाचित नेताहरू र उनीहरूका परिवारहरूको गौरव कैद गरिएको थियो । शुभ-कामना स्कुलको निरन्तर प्रगति र एकताको कामना गर्दै कार्यक्रमले आगामी शैक्षिक वर्षको लागि सकारात्मक सन्देश दिएको छ ।
हेर्नुहोस् भिडियो सहित