हाइ भ्यु मा वि ले मनायो सभ्य र भव्य अभिभावक दिवस

महालक्ष्मी नगरपालिका वडा ५ अन्तर्गत रहेको हाइ भ्यु मा वि स्कुलले सभ्य र भव्य तरिकाले अभिभावक दिवस मनाएको छ । शनिबार आफ्नै विद्यालय प्राङ्गणमा स्कुलले सभ्य र भव्य तरिकाले अभिभावक दिवस मनाएको हो । तत्कालीन स्वास्थ्य मन्त्री तथा महालक्ष्मी नगरपालिकाका प्रमुख रामेश्वर श्रेष्ठको प्रमुख आतिथ्यतामा स्कुलले दिनभर अभिभावक दिवस कार्यक्रम मनाएको थियो । कार्यक्रममा विशेष अतिथि,अतिथि,सयौँको संख्यामा अभिभावक,कलाकार पत्रकार, खेलकर्मी, शिक्षक शिक्षिका, कर्मचारी र विद्यार्थीहरुको उपस्थिति रहेको थियो । रोलक्रम अनुसार प्याब्सनका वरिष्ट उपाध्यक्ष तारा खनाल, वडाध्यक्ष कपिल केसी, विभिन्न विद्यालयका प्रधानाध्यापक उपस्थित उक्त कार्यक्रममा मन्तव्य,गीत,नाँच लगायत प्रस्तुति चलेको प्रधानाध्यापक सुन्दर श्रेष्ठले बताए । कार्यक्रममा विद्यालयको तर्फबाट अतिथिहरुलाई टोकन अफ लव प्रदान गरिएको थियो ।संगितकर्मी,शिक्षक शिक्षिका लगायत सम्पूर्णलाई मायाको चिनो प्रदान गरिएको शिक्षिकले न्युजकिरण डटकम अनलाइन खबरलाई जानकारी दिए । कलाकारहरु सलिना मोक्तान,रोजन तामाङ र आर्टी साइकोले आआफ्नो गीत प्रस्तुत गरे भने वडाध्यक्ष कपिल केसीले विद्यालयलाई ‌बधाई दिएका थिए । अनौपचारिक रुपमा करीब १० बजे साइन्स एक्जीभिसन सहित सुरु भएको उक्त कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको आगमन अलि ढिला हुने भएपछि पौने १२ मा राष्ट्रियगान गाएर औपचारिक कार्यक्रम सुरु गरिएको थियो । विद्यालयका प्रधानाध्यापक सुन्दर श्रेष्ठको अध्यक्षतामा सुरु भएको उक्त कार्यक्रमलाई विद्यालयका विद्यार्थीद्वारा संचालन गरिएको र धन्यवाद महेश सरले दिएको होस्ट इन्चार्ज सन्जय केसीले बताए ।