गायिका अर्चना स्याङतानको अभिनय सहित आयो घरको याद

धानको पराल र मकै भटमास लोकदोहोरी गीतबाट भाइरल बनेका दोहोरी गायक तेजमान तामाङले फेरि घरको याद लिएर बजारमा आएका छन् । मोडेल तेजमान तामाङ र नायिका अर्चना स्याङतान गायक/गायिका स्वयमको अभिनय रहेको घरको याद कथा हो ।लामो समयदेखि विदेशी भूमिमा बसेर काम गरेका गायक तामाङले यस अघि ०७२ मा ठ्याक्कै जोडी सुहाउने दोहोरी गीत बजारमा ल्याएका थिए । त्यसपछि ज्याबा म्हेन्दो सर्ची,बल्जी नाम्सरी, नाम्सा खनरी,धानको पराल,अमिलो चुकैले,मकै भटमास लोकदोहोरी गीत बजारमा ल्याएर निकै चर्चा कमाएका छन् ।
घरको याद दोहोरी गीतमा तेजमान तामाङ र अर्चना स्याङतानले स्वर दिएका छन् भने एरेन्ज कृष्ण लामिछानेको रहेको छ । शब्द अशोक कुमार सापकोटा र लय दिनेश श्रेष्ठको दिएका छन् । दिनेश श्रेष्ठ युट्युब च्यानलबाट यसै हप्ता बजारमा सार्वजनिक भएको हो । निर्देशन भने निरेन श्रेष्ठ र रोयल मुभिज ग्रुपले गरेका छन् । भिडियो यस्तो छ: