गोदावरीबाट बन्दुक सहित भारतीय नोट बरामद


ओम हमाल

२६ चेत २०७६ । सशस्त्र प्रहरीले लकडाउनका बेला कंचनपुरको गोदावरी नगरपालिकाका एक वडाध्यक्षको गाडीबाट दुई थान बन्दुक र भारतीय नोटहरु बरामद गरेको छ।नेपाल नम्बर ३५ गण शैलेश्वरीबाट खटिएको गस्ती टोलीले दुई थान बन्दुक सहित वडा नम्बर १० का अध्यक्ष गुड्डु भनेर चिनिने रविन्द्र शाहीको गाडी नियन्त्रणमा लिएको हो।

सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल नम्बर ३५ गणका प्रमुख सशस्त्र प्रहरी उपरिक्षक बिरबहादुर साहुका अनुसार, ससस्त्र प्रहरीको गस्ती टोलीले पहिले कृष्णपुर नगरपालिका वडा नम्बर ४ र ५ को बिचमा पर्ने पूर्वपश्चिम राजमार्गमा रोकिराखेको भारतीय नम्बर डिएल–३ सिसिआर ३९९७ को टोयटा फर्चुन गाडी नियन्त्रणमा लिएको थियो।प्रहरी टोलीले खानतलाशी गर्दा ‘गाडीमा प्वान्ट टुटु–एलआर थान–१ को बन्दुक, त्यसमा प्रयोग हुने १४ गोटा बुलेट(गोली) एक थान एयरगन र त्यसमा प्रयोग हुने एक सय ९६ गोटा छर्रा बरामद गरेको हो। गाडीबाट ८२ हजार नगद, मेघा बैँक, हिमालयन बैँक, एनआईसी एसिया बैँक, गरिमा विकास बैँक, आर बिएम इन्डियन बैँक, आईएमई बैकका एक–एक एटिएम कार्ड पनि बरामद गरेको छ।
केही समय अघि धनगढीबाट प्रहरीले २२ लाख सहित जुवा खालबाट पक्राउ परेका थिए।।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like