नयन बहुउद्देश्यीय सहकारीका अध्यक्ष केशव दाहाल बेपत्ता

१७ बैशाख २०८० काठमाडौँ । ललितपुर सातदोबाटोमा रहेको नयन बहुउद्देश्यीय सहकारीका अध्यक्ष केशव दाहाल फेसबुकमा सुसाइट नोट लेखेर वेपत्ता भएका छन् । दाहालले मंगलबार दिउँसो दुई पानाको सुसाइट नोट लेखेर वेपत्ता भएका हुन् ।

उनले आफ्नो स्टाटसमा सहकारी डुब्नुमा अन्य व्यक्तिहरुको समेत हात रहेको उल्लेख गरेका छन् । उनले आफूले व्यक्तिगत रुपमा दिनुपर्ने रकम समेत स्टाटसमा उल्लेख गरेका छन् ।

यसअघि पनि उनी गत मंसिर ५ गते बिहान घरबाट आफू भक्तपुर जाने र एक घण्टामा आउँछु भनेर निस्केपछि वेपत्ता भएका थिए । सहकारीले बज्र फाउण्डेशनलाई ठूलो रकम विनाधितो ऋण दिएको छ । ऋण उठ्न नसक्दा सहकारीमा समस्या आएको छ । तर दाहालले विनाधितोको समस्या समाधान गरेको बताउने गरेका थिए ।

यस सहकारीले विनाधितो धेरै रकम ऋण लगानी गरेको बुझिएको छ । नयन सहकारी केही समयअघि हेलो कञ्चनजंगासँग एकीकरण भई छ महिनापछि एकीकरण भंग भएको थियो ।