सेक्स पार्टी र श्रीमतीको आदानप्रदान एक अनौठो पर्व

बेलायतमा अर्काकी श्रीमती छानीछानी सेक्स गर्न पाइने अनौठो पर्व मनाउने गरिन्छ।
विश्वमा विभिन्न चाडपर्वहरू मनाइन्छ, जसको बारेमा सुन्दा कसैको होश नै उड्छ, यस्तै एउटा चाड बेलायतको वेल्समा मनाइन्छ । यो विशेष उत्सवमा ७ सय जना सहभागी हुन्छन्।

केही विशेष कारणले यो पर्व निश्चित स्थानमा मात्रै मनाइन्छ । यो विशेष पर्वको नाम स्विङगर फेस्टिभल हो जसमा मानिसहरु यहाँ नग्न वा अन्डरवियरमा मात्रै घुम्छन् ।

तपाईलाई बताउन दिनुहोस् कि यी मानिसहरू यहाँ घुम्छन् तर यसका लागि उनीहरूले धेरै कडा नियमहरू पालना गर्नुपर्नेछ। तीन दिनसम्म चल्ने यो पर्वमा एक व्यक्तिको टिकट ५ हजार रुपैयाँ तोकिएको छ । र, तीन दिनको हिसाबले रु १६ हजारमा जोडीको टिकट छ ।

विशेष कुरा के छ भने तीन वर्षदेखि चल्दै आएको यो पर्व सेक्स पार्टी र श्रीमतीको आदानप्रदानका लागि चर्चित छ । फरक बनाउन यहाँ नाइट क्लबको पनि व्यवस्था गरिएको छ । यति मात्र होइन, यहाँ सामूहिक सेक्स पार्टी पनि गरिन्छ ।

वाइफ स्यापिङ अर्थात् श्रीमतीको अदलाबदली मुख्य आकर्षणमा भर पर्छ। जसमा जो कोहीसँग पनि यौन सम्पर्क गर्न सकिन्छ । यस पर्वमा निकै कडा नियम लागू गरिएको छ, यदि कुनै कुरामा निषेध लेखिएको छ भने त्यसको अर्थ निषेध हो र सबैले मनाउनुपर्छ!