ललितपुरको च्यासलमा कुटपिट, बूढानीलकण्ठमा हतियार प्रहार

ललितपुरको वालकुमारी नजिकै च्यासलमा कुटपिटबाट एक जनाको मत्यु भएको छ भने काठमाडौंको बूढानीलकण्ठमा हतियार प्रहारपछि अर्को व्यक्तिको पनि निधन भएको छ ।
घटनामा ललितपुर महानगरपालिका ९ बालकुमारी बस्ने सर्लाहीका ५३ वर्षीय ज्ञानबहादुर भन्ने हिम परियारको मृत्यु भएको हो ।
प्रहरीका अनुसार ललितपुर महानगरपालिका ९ बालकुमारी च्यासल बस्ने ४३ वर्षीय शङ्खर तामाङले सामान्य विवादका कारण कुटपिट गर्दा गम्भीर घाइते भएका परियारको पाटन अस्पतालमा उपचारका क्रममा मृत्यु भएको जिल्ला प्रहरी परिसरले ललितपुरका प्रहरी उपरीक्षक नवराज कार्कीले जानकारी दिएका छन् ।
घटनाको सूचनापछि प्रहरी प्रभाग मङ्गलबजारबाट खटिएको प्रहरीले अभियुक्त तामाङलाई पक्राउ गरेको कार्कीले बताएका छन् ।
यसैबीच काठमाडौँको बूढानीलकण्ठ नगरपालिका ४ बस्ने सप्तरीकी ३८ वर्षीया अनिता चौधरीको धारिलो हतियार प्रहारबाट मृत्यु भएको छ ।
सोही नगरपालिका ४ बस्ने ५२ वर्षीय गौरा सिंह बोहराले धारिलो हतियार प्रहार गर्दा गम्भीर घाइते भएकी उनको शिक्षण अस्पताल महाराजगञ्ज हुँदै थप उपचारका लागि ट्रमा सेन्टर लगिएकोमा उपचारको क्रममा गए राति मृत्यु भएको हो ।
कुटपिट भएको जानकारी हुनासाथ प्रहरी प्रभाग बूढानीलकण्ठबाट खटिएको प्रहरीले अभियुक्त बोहरालाई पक्राउ गरेको छ । दुवै घटनाका सम्बन्धमा प्रहरीले थप अनुसन्धान गरिरहेको प्रहरी प्रधान कार्यालयले जनाएको खबर ललित खबरमा प्रकाशित छ ।