६ दलले बुझाए महालक्ष्मीमा ध्यानाकर्षण पत्र


३० असार २०७७ काठमाडौं ।महालक्ष्मी नगरपालिकाका क्रियाशिल ६ राजनीतिक दलहरुले कोरोना भाइरस, प्राकृतिक प्रकोप र सरुवा रोग नियन्त्रणका लागि नगरपालिकालाई संयुक्त रुपमा ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएका छन् ।
नेकपा क्रान्त्रिकारी माओवादीका ललितपुर जिल्ला सचिवालय सदस्य तथा क्रान्तिकारी ट्रेड युनियन महासंघका ३ नं प्रदेश संयोजक अर्जुनलाल श्रेष्ठले ६ दलीय संयन्त्रबाट ध्यानाकर्षण पत्र बुझाएको न्युजकिरण डटकम अनलाइन खबरलाई बताएका हुन्। ध्यानाकर्षण पत्र बुझाउनेहरुमा नेकपा क्रान्तिकारी माओवादीका अर्जुनलाल श्रेष्ठ,नेकपा मालेका चन्दा श्रेष्ठ, जनता समाजवादीको तर्फबाट रमेश पोखरेल र देशभक्त जन गणतान्त्रिक मोर्चा नेपालको तर्फबाट मुकेश श्रेष्ठ,नरेश कार्की राप्रपा र नेपाली कांग्रेसका तर्फबाट दिवाकर सिलवालले संयुक्त रुपमा हस्ताक्षर गरी ध्यानाकर्षण पत्र नगर प्रमुख रामेश्वर श्रेष्ठलाई बुझाएका हुन्।

महालक्ष्मी नगरपालिका भित्र पनि बढ्दै गैरहेको कोभिड १९ कोरोना भाईरस सँगसँगै बर्षातको मौसममा बिभिन्न प्रकोपका कारण समस्याको जरो मौलाउँदै गएको हुँदा निन्द्राबाट जागेर तुरुन्त नगरबासीको स्वास्थ्य संरक्षणमा उचित पहलकदमी गर्नका लागि ध्यानाकर्षण पत्र बुझाइएको कांग्रेसका तर्फबाट नगर सभापति दिवाकर शिलवालले संचारमाध्यमलाई अवगत गराए ।
नगरले यस अघि नै ७,८,९ वडामा शिल गरी स्वास्थ्य परीक्षण तीब्र बनाइरहेको छ।पीडित श्रमिक र बेरोजगारीलाई रोजगार दिएर राहत पनि दिइरहेको नगर प्रमुखले बताएका छन्। श्रेष्ठले भने- दलहरुको सहयोग समुदायमा अपरिहार्य छ ।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like