प्याब्सनले गर्यो नगरमा २५ बोरा चामल सहयोग


३० चैत ०७६(ललितपुर)।प्याब्सन महालक्ष्मी नगरपालिकाका अध्यक्ष कैलास कुमार मल्लले नगर प्रमुख रामेश्वर श्रेष्ठलाई २५ केजीको २५ बोरा चामल संस्थाको तर्फबाट उपलब्ध गराएका छन्।नगर पालिकाले बनाएको राहात कोषको लागि संस्थाले पहिलो चरणमा सहयोग गरेको हो।सहयोग ५० बोरा चामलको रहने छ।आइतबार पहिलो चरणको सहयोग नगरलाई दिइएको मल्लले बताएका छन्।संस्थाले सहयोगलाई निरन्तरता दिंदै जाने ऐक्यवद्धता जनाएको न्युजकिरण डटकम अनलाइन खबरसँगको कुराकानीमा उनले बताए।संस्थाले राहात सामग्री नगरका प्रमुख रामेश्वर श्रेष्ठलाई बुझाएका छन्।

आइतबार नेशनल प्याब्सनका अध्यक्ष रमेश कोइराला तथा ललितपुर महालक्ष्मी नगर प्याब्सनका प्रमुख कैलास कुमार मल्लले राहात बुझाउँदै गर्दा नगर प्रमुख रामेश्वर श्रेष्ठले संस्थालाई धन्यवाद दिएका छन्।दश हजार माथिका असहाय मजदुर,किसान,कर्मचारी,गरी तथा पीडित परिवारलाई सहयोग जुटाउन गठित महानगरको राहात कोषमा कलाकार,संघ संस्था र राजनीतिक दलहरुले सहयोग र ऐक्यवद्धता जारी गर्दै आएका छन्।नगरका विभिन्न वडामा राहात वितरण गर्ने र पिडितको नाम टिप्ने काम भइरहेको नगरश्रोतले बताएको छ।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like