महालक्ष्मी नगरपालिका‌-९ का वडाध्यक्ष भन्छन् राति चोरी भयो ?

महालक्ष्मी नगरपालिका‌-९ का वडाध्यक्ष जयकृष्ण बोगटीले राति चोरी भएको बताएका छन् । उनका अनुसार आइतबार राति चोरी भएको हो । चाेरले वडा कार्यालयमा राति पसेर कम्युटर लगायतका सामान चाेरि गरेर भागेछन् वडा अध्यक्ष जयकृष्ण बाेगटीले जानकारी दिए ।अध्यक्ष बाेगटीका अनुसार रातिकाे समयमा चाेरहरुले वडा कार्यालयका ४ वटा कम्युटर र सिसिटिभी नेटवर्क बक्स लगायत चाेरी गरेछन्।
चोरी घटनापछि साेमबार वडा कार्यलय बन्द गर्नुपर्ने अवस्था आयाे भने सेवाग्राही समेत समस्यामा परे। प्रहरीले घटनाबारे अनुसन्धान गरिरहेकाे र चाेर समात्ने विषयमा अनुसन्धान भइरहेकाे जनाएकाे छ। कमजाेर सुरक्षा व्यवस्थाका कारण वडा भित्र पर्ने लुभु र लामाटार क्षेत्रमा चाेरीका घटना बढिरहेका छन्। हाल वडा कार्यालय नै चाेरीकाे चपेटामा परेपछि चाेरी नियन्त्रण गर्न सबैलाइ समयमै सजक हुन र सुरक्षा व्यवस्था कडा गर्नुपर्ने देखिन्छ । महालक्ष्मी नगरपालिका आसपासका क्षेत्रबाट यसरी चोरी हुनु राम्रो भने होइन् ।