गजुरेलको तर्क अर्को ठुलो शक्ति काँग्रेस हेर्नुहोस् भिडियो सहित


२ फागुन २०७७ काठमाडौं । नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी) का नेता तथा देशभक्त जनगणत्रान्तिक मोर्चा नेपालका अध्यक्ष सिपी गजुरेलले अर्को ठुलो दल भनेको नेपाली काँग्रेस रहेको बताएका छन् ।
शनिबार ३ नम्बर प्रदेश पार्टीले काठमाडौंमा गरेको २६ औ जनयुद्ध दिवस कार्यक्रममा बोल्दै गजुरेलले ओली सरकार र प्रचन्ड- माधव दुवै दल समूहले काँग्रेसलाई प्रधान मन्त्री खान आग्रह गरेकाले काँग्रेस अर्को ठुलो दल रहेको बताएका हुन् ।
करीब दश मिनेट बोलेका गजुरेलले अधिकांश समय प्रचन्ड-माधव समूह र ओली पक्षको उछितो काढेका थिए । गजुरेलले नागरिक समाजले केही समयअघि थालेको तेस्रो जनआन्दोलन ठिक भएको पनि बताएका छन् । नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी)ले बुटवल-नेपाल गञ्जको कार्यक्रम पछि मात्र तेस्रो जनआन्दोलन सुरुबारे थप कुरा गर्ने भन्दै उनले क्रान्तिमा आउन प्रचन्ड-माधव समूहका नेता देवगुरुङलाई पनि आग्रह गरेका छन् । सभामा गजुरेलले थपे, तेस्रो जनआन्दोलन आजबाटै सुरु भयो भन्थें तर अलि बेला भएको छैन । उनले काँग्रेस चुनाव गर्ने अदालतको आदेश मान्न तयार रहेको र प्रचन्ड नेपाल समूहको प्रतिनिधि सभा पुन: गठन आन्दोलनको पक्षमा पनि रहेको खुलासा गरे । आफ्नो पार्टीको शक्ति क्रान्तिकारी मोर्चा र नेतृत्व भएर अघि बढ्न थालेको छ उनले भने ।

यो पनि पढ्नुहोस्
युवा मार्फत गरिएको युवा मार्चपास शहीदगेट पुगेपछि केहिबेर सवारी साधन सडकमा रोकिएका थिए । कम्युनिष्ट पार्टीको झन्डा धरहरामा लाम बद्ध फहराइएको थियो । करीब ३ मिनेट सवारी साधनलाई ट्राफिक/सुरक्षा कर्मीले रोकेका थिए । त्यतिबेला राष्ट्रिय स्वाधीनताको रक्षा गरौंको नारा पनि लागेको थियो । बाइकमा सवाररत यात्रुहरुले भने स्वागत स्वरुप वाइकको हर्न बजाएका थिए जस्तो आवाज सुनिएको थियो ।माइकबाट भनिएको थियो बाइकवाल साथीहरु सिठी नफुक्नुहोस् ।सिठी भने यसरी बजेको थियो हेर्नुहोस् भिडियो सहित

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like