देशभक्ति भाव नभएका असफल नेता ओली हुन: गजुरेल


२२ साउन २०७७ काठमाडौं ।देश भक्त जनगणतान्त्रिक मोर्चाका केन्द्रीय अध्यक्ष सी पी गजुरेलले केपी ओली जस्तो देश भक्तिभाव नभएको नेता अरु कोही नभएको जिकिर गरेका छन्। विहीबार नेकपा (क्रान्तिकारी माओवादी) सम्बद्ध शिक्षक, मजदुर,तामाङ,नेवा र विद्यार्थी मोर्चाले गरेको एक कार्यक्रममा बोल्दै गजुरेलले छिमेकी राष्ट्रले सिमा मिचेकोबारे आफ्नो पार्टी तथा मोर्चाले विगत देखि नै मुद्दा उठाएकोमा त्यसलाई कार्यान्वयन गर्दै जस पाउन खोजेको केपी ओली तर असफल भएको जिकिर गरेका हुन्।कोरोना भाइरस प्रकोपबाट बच्न सरकारबाट गरिएको लकडाउनले नेपाली जनताको जनजीविकामा समस्या आइपरेको पनि कार्यक्रममा उनले बताए । कार्यक्रममा पार्टीबाट आदिवासी जनजाति महासंघका केन्द्रीय अध्यक्ष ओम गुरुङ, मजदुरबाट इश्वर तिमल्सिना लगायतले सम्बोधन गर्दै धेरै कमजोरी र थोरै राम्रो काम यो सरकारबाट भएको बताएका छन्। सरकारले भने साउन छ गतेबाट लकडाउनको अन्त्य गरेको र पुन:साउन २२ गतेबाट जोर बिजोर प्रणाली दोश्रो पटक लागू गरेको छ।यस अघि गत जेठ १ गतेबाट सरकारले जोर बिजोर प्रणाली लागू गर्दै महिनौं लकडाउन म्याद लम्बाइ सकेको छ ।त्यसैकारण पनि जनजीविका माथि नै राष्ट्रिय प्रश्नहरु तेर्सि रहेका छन्।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like