प्याब्सन एनप्याब्सनले आइतबारबाट निशुल्क अनलाइन कक्षा सञ्चालन गर्ने


१० साउन २०७७, काठमाडौं । शुल्क नलिन सरकार र केही विद्यार्थी संगठनले दबाब दिएपछि बन्द गरिएको अनलाइन कक्षा प्याब्सन एनप्याब्सनले आइतबार देखि पुनः संचालन गर्ने भएका छन्। अनलाइन कक्षा आइतबारबाट महालक्ष्मी नगरपालिकामा सन्चालन हुने नगर प्याब्सनको निर्णय भएको नगर प्याब्सनका अध्यक्ष कैलाश कुमार मल्लले न्युजकिरण डटकम अनलाइन खबरलाई जानकारी दिएका छन्।अब नगरलाई शैक्षिक हब्स बनाउने नगरका मेयर रामेश्वर को सपनालाई साकार पार्न निःशुल्क अनलाइन शिक्षा दिन पनि प्याब्सन पछि नपर्ने बैठ्कमा बहस चलेको थियो । बैठ्क महालक्ष्मी नगर प्याब्सनको अध्यक्षतामा बसेको थियो ।नगर प्याब्सनका अध्यक्ष तथा नमुना स्कुलका प्रधानाध्यापक समेत रहेका मल्लले हालै इष्टु, अभिभावक र प्याब्सन सम्मिलित जुम बैठ्कले महालक्ष्मी नगरपालिका अन्तर्गत संचालित विद्यालयहरुमा जुलाई १७ बाट बन्द भएको अनलाइन कक्षा सुचारु गर्ने निर्णय भएको जानकारी दिएका हुन्। बैठ्कमा प्याब्सनका केन्द्रीय सह अध्यक्ष डिके ढुङ्गाना,एन प्याब्सनका केन्द्रीय सचिव शम्भु अधिकारी अभिभावक महासङ्घका केन्द्रिय अध्यक्ष सुप्रभात भण्डारी र सस्थागत विद्यालय शिक्षक युनियन (इष्टु)का केन्द्रीय (सल्लाहकार) सहजकर्ता इन्द्रराज भट्टराई सहभागी थिए । त्यसैगरी प्रदेश प्याब्सनका अध्यक्ष थकिन कुमार गुरुङ, ललितपुर जिल्ला प्याब्सन अध्यक्ष राधे महर्जन सचिव निरोज महर्जन,कोषाध्क्ष सुन्दर श्रेष्ठ सहसचिव जमुना महर्जन; जिल्ला सदस्य शशी श्रेष्ठ मिलन शाक्य, रिता श्रेष्ठ र सत्यवती म्याम बैठ्कमा सहभागी थिए। बुढानिलकण्ठ नगरका खेम सर,प्याब्सन सूर्य बिनायक नगर अध्यक्ष सुनिल बाबु, काठमाडाै महानगर प्याब्सनका मुरारी सर,पालिका अध्यक्ष दिपक महर्जन,एन प्याब्सन नगर अध्यक्ष रमेश कोइराला, नगर शिक्षा समिति सदस्य गोपाल घिमिरे,ललितपुर महानगर प्याब्सन सचिव हिरा महर्जन, गोदावरी नगर प्याब्सन सचिव गङ्गाराम,उपाध्यक्ष आरबी,सचिब एकराज र सदस्य सुशिल बोगटी लगायत सहभागी रहेका थिए ।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like