एमसीसी खारेजीको माग गर्दै वैद्य माओवादीले गर्यो पाटन दरबारमा प्रदर्शन सभा


१५ असार २०७७ काठमाडौं ।एमसीसी सम्झौता खारेज हुनुपर्ने माग राख्दै देशभर प्रदर्शन गरेको नेकपा क्रान्तिकारी माअाेवादी ले ललितपुरको मंगलबजारमा सोमबार भव्य कोणसभा गरेको छ । विश्व सम्पदा सूचीमा सूचिकृत पाटनको कृष्ण मन्दिरसँगै जोडिएको दरबार परिसरमा ललितपुर जिल्लापार्टीले भव्य प्रदर्शन गरेको हो ।कोणसभालाई ललितपुर जिल्ला पार्टीका सचिव दिपक र क्रान्तिकारी ट्रेड युनियन महासंघ ३ नं प्रदेश संयोजक अर्जुन लाल अनि विद्यार्थीका ललितपुर जिल्ला संयोजक हिक्मत महराले सम्बोधन गरेका थिए । लगनखेलबाट मंगलबजार तिर लागेको जुलुसलाई पाटन दरबार पुगेपछि झरीले अवरोध पुर्याएकाले दरबारमै कोणसभा गरिएको पार्टीका केन्द्रीय सदस्य तथा जिल्ला पार्टी इन्चार्ज गोविन्द पौडेलले बताए ।विभिन्न प्लेकार्ड र नारा जुलुस सहित निस्केको प्रदर्शनमा जिल्ला पार्टी सदस्य तथा जनवर्गीय संगठनका जिल्ला संयोजकहरुको उल्लेखनीय सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रम देजमोकी केन्द्रीय सदस्य तथा ललितपुर जिल्ला अध्यक्ष इन्दिरा अधिकारीले संचालन गरेकी थिइन्।


newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like