लगनखेल बजारमा भीड बढ्दो


१३ असार २०७७ काठमाडौं ।गत चैत ११ गते लकडाउन सुरु भएदेखि ठप्प बनेको लगनखेल बजार फाट्टफुट्ट खुल्न थालेका छन् । लकडाउनले तेस्रो महिना पार गरेसँगै लगनखेलका बजारहरु फाट्टफुुट्ट खुल्न थालेका हुन्।बजार खुल्न थालेपछि सामान किन्न जाने र आउनेहरुको भीड बढ्न थालेको छ । ललितपुरको सडक व्यापार हब्सको रुपमा रहेको लगनखेल बजार जिल्लाभर आवतजावत गर्ने बसपार्कका कारण पनि चर्चित छ ।लकडाउन पेचिलो बन्दै गएपछि सुनसान रहेको लगनखेल बजार असार १ गतेबाट बिस्तारै खुल्दै गएको एक कपडा व्यापारीले बताए ।

उनले थपे गाडी नखुलेकाले हो,गाडी खुलेपछि भीडभाड बढ्ला । स्कुल कलेज खुलेका छैन्न अस्पताल,पसल,सहकारी र बैङ्क खुलेका छन् ।त्यही भएर अफिस जानेअाउने यात्रुहरुले भीडभाड देखिएको छ ।सडक व्यापार खुलेपछि सामानको भाउ पनि घट्दै गएको छ ।लगनखेलमा बेचिने तरकारी पसल भने सातदोबाटोतिर सरेको छ ।

लगनखेलबाट बटुक भैरब र पाटन औद्योगिक क्षेत्र अगाडि सातदोबाटो तिर तरकारी पसल सरेपछि लगनखेलमा तरकारी बजार राख्न छाडेका छन्।सातदोबाटो तिर भने तरकारी बजार खुब तात्न थालेको तरकारी पसले कान्छी तामाङ्ले न्युजकिरण
डटकम अनलाइन खबरलाई जानकारी दिइन्।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like