२०७७ बैशाख ६ गते शनिबारको राशिफल


मेष राशि (चु, चे, चो, ला, लि, लु, ले, लो, अ) नयाँ कार्यको थालनीका निम्ति मित्रजनहरुको साथ सहयोग प्राप्त रहनेछ । आम्दानीका विभिन्न श्रोतहरु फेला पर्नेछन । रचनात्मक कार्यको क्षेत्रमा जुट्ने समय रहेकोछ । मान्यजनहरुको मार्ग दर्शनमा जटिल कार्यहरु सम्पादित रहने छन् । आफूभन्दा सानाको सहयोगमा मनग्य लाभ प्राप्त हुनेछ ।

बृष राशि (इ, उ, ए, ओ, बा, बि, बु, बे, बो) भौतिक श्रोत साधनको प्रयोगमा विशेष सावधानी अपनाउनु पर्नेछ । सम्पादित कार्यहरुका क्षेत्रमा सामान्य झन्झट आई पर्नेछ । मान्यजन तथा पारिवारिक साथ सहयोगमा केहि दुरताको सामना गर्नु पर्ला । भौतिक साधनको प्रयोगमा विशेष ध्यान दिनु राम्रो रहनेछ । विद्या तथा बौद्धिक क्षेत्रमा भने राम्रो समय रहेको छ ।

मिथुन राशि (का, कि, कु, घ, ङ, छ, के, को, ह) तपाईंको कार्यको प्रतिफल अन्य व्यक्तिहरुले सहजता पूर्ण ढगमा प्राप्त गर्नेछन । यात्रामा उत्पन्न समस्याका कारण कामकाजको क्षेत्रमा समस्या उत्पन्न हुन सक्नेछ । नसोचेका क्षेत्रमा सामान्य खर्च हुनाले मनमा खिन्नता पैदा हुनेछ । आटँ र साहसमा बृद्धि भएता पनि साथीभाईहरु टाढिएको अनुभव हुन सक्ला ।

कर्कट राशि (हि, हु, हे, हो, डा, डि, डु, डे, डो) बोलीको गलत अर्थ लाग्न सक्ला तसर्थ वाणीमा ध्यान दिनुहोला । संचित रकम खर्च हुन सक्नेछ । खानपानमा विशेष ध्यान दिनुहोला । सामान्य चोटपटक वा स्वास्थ सम्बन्धी समस्याको सामना गनुपर्नेछ । विश्वासिला व्यक्तिहरुबाट धोका हुन सक्ने सम्भावना रहेको छ । यात्रामा सावधानी अपनाउनु पर्नेछ ।

सिंह राशि (मा, मि, मु, मे, मो, टा, टि, टु, टे) व्यापार व्यवसायमा सामान्य समस्या देखा पर्न सक्नेछ । खुट्टा तान्ने व्यक्तिहरुको बृद्धि हुनाले कार्यसम्पादनमा विशेष होसियार हुनु पर्ने छ । निर्णय गर्ने क्षमतामा कमि आउने छ । खानपानमा रुची जाग्नेछ । साझेदारी कार्यको क्षेत्रमा विशेष सावधानी अपनाउनु होला । नयाँ कार्यको थालनीका निम्ति जीवन साथीको साथ आवश्यक रहनेछ ।

कन्या राशि (टो, प, पि, पु, ष, ण, ठ, पे, पो) खुट्टा तान्ने व्यक्तिहरुबाट बच्नुपर्ने समय रहेको छ । सामान्य कार्यको निम्ति धेरै समय र परिश्रम खर्चनु पनेछ । आर्थिक अभावको सामन गर्नुपर्ला । मनमा सामान्य चिन्ताले बास गर्नेछ । देश विदेशको यात्राको सम्भावना रहेको छ । प्रतिस्पर्धाजन्य कार्यमा सावधानी अपनाउनु पर्नेछ । सरसामान हराउन सक्ने सम्भावना रहेकोछ ।

तुला राशि (र, रि, रु, रे, रो, ता, ति, तु, ते) तपाईंको कार्य कुशलताले अरु व्यक्तिलाई मोहित बनाउन सक्छ । पठनपाठनको क्षेत्रमा समय मध्यम रहेको छ । आम्दानीका स्रोतहरु फेला पर्नाले मनमा उत्साह छाउने छ । अरुको भर पर्नाले सामान्य झन्झट व्यर्होनु पर्ला । आफूभन्दा सानाको स्वास्थमा उत्पन्न समस्या जटिल बन्न सक्नेछ ।

बृश्चिक राशि (तो, ना, नि, नु, ने, नो, या, यि, यु) सवारी साधनको प्रयोगमा विशेष ध्यान दिनु होला । सभासम्मेलनमा सहभागी हुन सक्ने योग रहेको छ । मानसम्मान प्राप्तिको सम्भाबना रहेको छ । ब्यापार ब्यवसायमा समय राम्रो रहेको छ । आम्दानी मध्यम रहला । भूमि तथा वाहान सुख प्राप्त रहनेछ । पारिवारिक झोर झमेलाले सताउन सक्नेछ ।

धनु राशि (ये, यो, भ, भि, भु, ध, फा, ढ, भे) आँट साहसमा बृद्धि हुनाले तपाईका विपक्षी कमजोर रहनेछन् । धार्मिक क्षेत्रमा सामान्य यात्रा हुन सक्ला । मित्र तथा दाजु भाई बीचको सम्बन्धमा सुधार आउनेछ । श्रम र परीश्रमको राम्रो कदर हुने योग रहेको छ । मान्यजनहरुको मार्गदर्शनमा अधुराकार्यहरु सम्पादित रहनेछन । नयाँ कार्यको थालनीका निम्ति समय मध्यम रहनेछ ।

मकर राशि (भो, ज, जि, खि, खु, खे, खो, गा, गि) खानपानको क्षेत्रमा विशेष ध्यान दिनु होला । आजको लगानी भोलिका निम्ति फाईदा जनक हुनेछ । स्वास्थ सम्बन्धी समस्याले सताउन सक्छ । अरुको भरपर्दा कार्यक्षेत्रमा सामान्य अपजस आउन सक्छ । नयाँ कार्यको थालनी झन्झटिलो हुन सक्नेछ । आफन्त जनहरुसँगको सम्बन्धमा सामान्य तिक्तता उत्पन्न हुन सक्नेछ ।

कुम्भ राशि (गु, गे, गो, सा, सि, सु, से, सो, द) मानसिक चन्चलताले गर्दा कार्य दिगो नरहन सक्छ । पारिवारिक झोर झमेलाले सताउन सक्छ । तपाईंको कार्यको फाइदा अरुले सहजै लिन सक्नेछन । तपाईको सरल मिजासले मित्रजनहरु आकर्षित हुने योग रहेको छ । नयाँ लगानीका निम्ति उत्तम समय रहेकोछ । सभा सम्मेलनजन्य कार्यमा सहभागीताको योग रहेकोछ ।

मिन राशि (दि, दु, थ, झ, ञ, दे, दो, च, चि) अरुको बिश्वास गर्नाले धोका हुन सक्छ । खुट्टा तान्ने व्यक्तिहरु बाट बच्नु पर्ने समय रहेको छ । सामान्य आर्थिक अभाव झेल्नु पर्ला । पारिवारिक झोर झमेलाले सताउन सक्छ । स्वास्थमा सामान्य समस्या आउन सक्छ । गरिहेको कार्यमा सामान्य ढिलाइको योग रहेको हुदा विशेष सावधानी अपनाउनु पर्नेछ ।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like