एक मिटर दुरी कायम गरी सेवा प्रवाह गर्नुपर्ने

२६ चैत २०७६(रामेछाप):जिल्ला प्रशासन कार्यालय रामेछापले जिल्लाका आठ वटै स्थानीय तहलाई राहत र सहायता वितरण गर्दा भिड जम्मा नगरी वितरण गर्न आग्रह गरेको छ । भिड जम्मा भएमा र लगतको आधारमा घर घरबाटै वितरण गर्नु परेमा एक मिटरको दुरी कायम गर्दै वितरण गर्न पनि भनेको छ ।२५ मंगलवार प्रमुख जिल्ला अधिकारी रुद्रा देवी शर्माद्वारा जारी गरिएको विज्ञप्तिमा जिल्लाभित्र एक स्थानीय तहबाट अर्को स्थानीय तहमा जान कडाई भएको बताइएको छ ।

त्यस्तै प्रजिअ शर्माको विज्ञप्तिमा लकडाउनको पूर्ण पालना गर्न जिल्लावासीलाई आग्रह गर्दै स्वास्थ्य औषधी, फार्मेसी, एम्बुलेन्स, शव बाहन, इन्धन, दुरसञ्चार बाहेका अन्य अत्यावश्यक खाद्यन्न दुध, तरकारी, ग्यास डिपोहरुले बिहान १० बजेदेखि दिउसो १ बजेसम्म एक मिटर दुरी कामय गरेर मात्र सेवा प्रवाह गर्नुपर्ने छ ।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like