लुभुमा धमाधम ढल राखिदै ….


महालक्ष्मी नगरपालिका अन्तर्गत सानो चौतारा चाङ्गाथली खन्डको सडकमा धमाधम ढल राख्ने काम तीब्ररुपमा भइरहेको छ।सडकमा धमाधम ढल हाल्ने काम जारी भएपछि आइतबार दिनभर सो बाटोमा चल्ने गाडीहरु अर्कै रुटबाट हिंडाइएको थियो।केही ढलहरु पहिल्यै राखिएको र भोलिसम्म बाँकीमा राखिने खबर न्युज किरण अनलाइन खबर संवाददाताले बताएका छन्।प्रायःबर्खामास ढल निर्माणको कार्य गरिने भएपनि यहाँ शिवरात्री पर्व सकिएसँगै ढल राख्न सुरु गरिएको हो ।ढल निर्माणसँगै सो रुटमा चल्ने यातायातलाई भने कठिनाई परेको एक सबारी चालकले बताए।दोलखा घर बताउने ती यात्रुका अनुसार पुरानो ढल निर्माण नै खुल्ला देखिइरहेछ।नयाँ उही बजेट पचाउने मेसो हो।ढल निर्माणले अब छिट्टै बाटो कालोपत्रे हुने स्थानीयहरु बताउँछन्।

असार मसान्त र चैत मसान्तमा सडक बिस्तार र ढल निर्माण गतिले तिब्रता पाउने गर्दछ। महालक्ष्मी नगरपालिका देखि लुभुसम्म कहिले बाटो र ढल पूरा होला भन्ने जनगुनासो यत्रतत्र सुन्न पाइन्छ। महालक्ष्मी नगरपालिकाले स्थानीय स्तरमै शिक्षा र सहकारी ऐन बनाउन थालेको मेयर रामेश्वर श्रेष्ठले विभिन्न कार्यक्रम हरुमा बोल्दै आएका छन्।यता सडक निर्माणमा सुस्तता आएकोप्रति भने कसैको खासै ध्यान जान सकेको छैन्।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like