अखिल नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठन संगठन बिस्तार अभियानमा सक्रिय


नेकपा क्रान्तिकारी माओवादीको भातृ संगठनको रुपमा रहेको अखिल नेपाल राष्ट्रिय शिक्षक संगठनको केन्द्रीय समितिको बैठ्क चितवनमा बसेको छ।बैठ्कमा केन्द्रीय समितिका पदाधिकारी,सचिवालय सदस्य र सदस्यहरु उपस्थित थिए।बैठ्कमा पार्टीका पोलिटब्युरो सदस्य तथा २ नं प्रदेश इन्चार्ज हरिभक्त कंडेल(प्रतिक)ले पार्टीको योजना र शिक्षक मोर्चाले खेल्नुपर्ने भूमिकाबारे प्रशिक्षण दिएका थिए।नेता प्रतिकले वर्तमान राजनीतिक अवस्थाले देश दुर्घट्नातिर जाला कि भन्ने चिन्ता बढेको आफ्नो पार्टीको रहेको बताए। उनी वैद्य माओवादीका प्रवक्ता समेत हुन्। त्यसैगरी संगठनका केन्द्रीय अध्यक्ष बिजयरत्न बज्राचार्यले संगठनको भावी योजना र संगठन बिस्तार अभियानको बारेमा उपस्थितहरुलाई प्रशिक्षण दिएका थिए ।चितवनमा संचालित २ दिने केन्द्रीय बैठ्कले संगठनको आगामी योजना तथा संघर्षबारे निर्णय गरेको महासचिव उमानाथ ढकालले न्युज किरण अनलाईन खबरलाई जानकारी दिएका छन्।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like