१३ र १४ गते फेरि पानी पर्ने

आगामी तीन दिनको मौसम पूर्वानुमान महाशाखाले १३ र १४ गते हल्का वर्षा हुने जानकारी गराएको छ।महाशाखाका अनुसार:
माघ १२ गते (आइतबार) दिउँसो : देशको पहाडी भू-भागमा आंशिक बदली भई पुर्वि पहाडि भु-भागका १-२ स्थानहरुमा हल्का वर्षा र उच्च पहाडि तथा हिमालि भु-भागका १-२ स्थानमा हल्का हिमपातको संभावना छ। तराईका भूभागहरुमा हुस्सु/कुहिरो लागेता पनि दिउसो सम्ममा मौसम सामान्यतया सफा रहने सम्भावना रहेको छ। रातीः देशको मध्य र पूर्वी पहाडी भू-भागमा आंशिक बदली रही वांकी भू-भागमा मौसम सामान्यतया सफा रहनेछ ।

माघ १३ गते (सोमबार) दिउँसो : देशको पश्चिमी भु-भाग लगायत मध्य र पूर्वी पहाडी भू-भागमा आंशिक देखि सामान्य बदली रहनेछ । मध्य र पूर्व तराईका भूभागहरुमा हुस्सु/कुहिरो लाग्ने सम्भावना रहेको छ। रातीः देशभर आंशिक देखि सामान्य बदली रही पश्चिमी भु-भागका १-२ स्थानहरुमा हल्का वर्षाको संभावना रहेको छ।

माघ १४ गते (मंगलबार) दिउँसो : देशको पश्चिमी भु-भाग लगायत मध्य र पूर्वी पहाडी भू-भागमा आंशिक देखि सामान्य बदली रही पश्चिमी भु-भागका १-२ स्थानहरुमा हल्का वर्षा र वांकी भु-भागमा आंशिक बदली रहनेछ। रातीः देशभर आंशिक देखि सामान्य बदली भई पश्चिमी भु-भागका केहि स्थानहरु, मध्य भू-भागका थोरै स्थानहरु र पूर्वी भु-भागका १-२ स्थानहरुमा हल्का वर्षाको संभावना रहेको छ ।

आगामी २४ घण्टाका लागि चेतावनी तथा परामर्श :- पुर्वि उच्च पहाडि तथा हिमालि भु-भागका १-२ स्थानमा हल्का हिमपातको संभावनाका साथै तराईका केही भू-भागमा हुस्सु/कुहिरोको कारणले घाम राम्रोसँग नलाग्ने भएकोले चिसोबाट बच्ने उपाय अपनाउनु हुन अनुरोध छ।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like