३नं प्रदेशमा भष्ट्रचार शून्य

तिन नम्बर प्रदेशका मुख्यमन्त्री डोरमणि पौडेलले भ्रष्टाचार अन्त्यका लागि सबैले व्यवहारमा नै सदाचार कायम गर्नुपर्नेमा जोड दिएका छन्।अख्तियार अनुसन्धान आयोगको एक कार्यक्रममा बोल्दै उनले भ्रष्टाचार नियन्त्रण गर्न र भ्रष्टाचार मूक्त समाज निर्माणका गर्छौं।

सार्वजनिक पदमा रहेका व्यक्तिले आफू पनि भ्रष्टाचार नगर्ने र अरुलाई पनि गर्न नदिने सङ्कल्पलाई व्यवहारमा रुपान्तरित हुनुपर्ने धारणा व्यक्त गरेका छन् ३ नम्बर प्रदेशमा भ्रष्ट्राचार शून्य बनाउने प्रदेशको चाहना रहेकाले त्यसमा अरु पक्ष दौडी रहनुनपर्ने पनि उल्लेख गरे।

‘जो जहाँ जुन दायित्वमा छ, ‘त्यसले आफ्नो दायित्व इमान्दारिताका साथ पूरा गर्नुपर्छ, ‘तब मात्र भ्रष्टाचार अन्त्य हुन्छ” पौडेलले भने । उनले थपे प्रदेश सरकारले भ्रष्टाचारमा शून्य सहनशीलताको नीति लिएको र भ्रष्टाचार नियन्त्रणका लागि सबैको सहकार्य आवश्यक रहेको छ।

newskiran.com

newskiran.com

You May Also Like